Dračia krv sprej
20 ml

Reklamné oznámenie
E-shop ľahko & rýchlohttps://www.weblahko.skSystém WebĽahko ponúka moderné e-shop s podporou on-line platieb.
Tvorba webových stránokhttps://blog.pageride.comSpoznajte výhody balíčka služieb Premium! Aktivujte si ho na 30 dní ZADARMO.
Maj vlastné webové stránky!https://www.weblahko.skMať svoje vlastné webové stránky nebolo nikdy jednoduchšie. S WebĽahko ich môžete mať aj Vy.
Popis

Dračia krv je fenomenálna rastlinná miazga, teraz vo forme praktického ústneho spreja, ktorý možno mať vždy pri sebe a streknutím aplikovať.

Ústny sprej umožňuje veľmi ľahkú manipuláciu, presnú aplikáciu na postihnuté miesto a zaisťuje celkovú hygienu pri použití dračej krvi.

Aplikujeme do dutiny ústnej, prípadne na miesto na koži.

Dračia krv je miazga z peruánskeho stromu Croton lechleri, ktorá vyteká po narezaní jeho kôry. Svoj názov "dračia krv" získala vďaka svojej farbe a charakteru.
Miazga sa získava z 10-20 ročných stromov s priemerom kmeňa 45 cm. Odoberá sa nadránom, pretože v čase po východe slnka je nižšia výťažnosť miazgy.
Miazgu strom vylučuje na svoju obranu a na hojenie rán, čo objavili tamojší domorodci a v tomto zmysle ju začali využívať. Jedná sa o čistý kvapalný latex.

Západná civilizácia objavila dračiu krv cez španielskeho dobyvateľa, konkrétne kňaza Banebé Cobo, zhruba okolo roku 1600. Ten opísal jej pozitívne vlastnosti s využitím v miestnom tradičnom liečiteľstve.

Vnútorné použitie: Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o ďalších účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete či v literatúre.

Dávkovanie

Aplikujeme do dutiny ústnej, prípadne na miesto na koži. 
4 streknutia do dutiny ústnej 4-6 × denne.

Zloženie

100% čistý latex (miazga) zo stromu Croton lechleri (Dračia krv, Sangre de Drago) bez alkoholu či iných aditív 
Pôvod: Peru

Upozornenie

Surovina na prípravu bylinkového čaju - nálevu a na vonkajšie použitie. 
Neslúži ako náhrada pestrej stravy. 
Nie je určené deťom do 3 rokov, tehotným a dojčiacim ženám. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí. 
Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Skladujte v tme a suchu.

Dračia krv sprej    
 20 ml - 11,30 €