Dračia krv kvapky
30 ml

Reklamné oznámenie
E-shop ľahko & rýchlohttps://www.weblahko.skSystém WebĽahko ponúka moderné e-shop s podporou on-line platieb.
Tvorba webových stránokhttps://blog.pageride.comSpoznajte výhody balíčka služieb Premium! Aktivujte si ho na 30 dní ZADARMO.
Maj vlastné webové stránky!https://www.weblahko.skMať svoje vlastné webové stránky nebolo nikdy jednoduchšie. S WebĽahko ich môžete mať aj Vy.
Popis

Dračia krv ADVANCE je výživový doplnok s obsahom 100 % čistej živice stromu Croton lechleri (Sangre de Drago).

Dračia krv, označovaná tiež ako Sangre de drago, je živica (latex) z kôry stromu Croton lechleri. Tento strom rastie v Južnej Amerike v Andách a tiež v tropických pralesoch horného toku Amazonky. Má červenosivú hladkú kôru s bielymi škvrnami.

Sangre sa získava narezaním kôry stromu. Po narezaní z kôry vyteká hustá tmavočervená živica. Vyzerá to, akoby strom krvácal. Odtiaľ tiež pochádza názov "dračia krv" (španielsky sangre de drago).

Pre svoj vysoký obsah prírodných aktívnych látok, ako sú alkaloidy, proantokyanindíny, flavonoly, diterpény a ďalšie, je Sangre de drago v Peru veľmi cenené a už po stáročia využívané na mnohé účely.

Dračia krv ADVANCE
 • 100 % čistá živica Sangre de Drago
  Dračia krv ADVANCE obsahuje čistú živicu zo stromu Croton lechleri, ktorá je zvaná ako dračia krv (Sangre de Drago).
 • Priamy dovoz z Peru
  Živica na výrobu Dračej krvi ADVANCE je dovážaná priamo z Peru, kde ju zbierajú domorodí indiánski zberači v dažďových pralesoch.
 • Bez konzervačných látok.
  Dračia krv ADVANCE je čisto prírodný produkt. Neobsahuje žiadne konzervačné ani prídavné látky.
 • Vysoká koncentrácia prírodných aktívnych látok
  Sangre de drago obsahuje vysokú koncentráciu prírodných aktívnych látok, ako sú alkaloidy, proantokyanindíny, flavonoly, diterpény a mnoho ďalších.
Dávkovanie

5 kvapiek rozpustených v 200 ml vody 1× – 3× denne

Zloženie

100 % živica Croton lechleri Muell (Sangre de Drago)

Upozornenie

Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je určené ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Skladujte v suchu a tme pri teplote do 25 °C. Uchovávajte mimo dosahu detí. Výživový doplnok.

Dračia krv kvapky    
 30 ml - 11,99 €